Miks ma blogi kirjutama hakkasin?

Kõik algas sellest kui isa meilile saabus sõnum, et IFYE programmi (rahvusvaheline maanoorte vahetus), mida koordineerib Eestis Noorteühing Eesti 4H, otsitakse noori kes sooviksid kandideerida suveks kas Ameerikasse, Šveitsi, Austriasse või Põhja-Iirimaale.

Muidugi kavatsesime õega heast võimalusest kinni haarata, sest pärast keskkooli lõpetamist ootas meid ees vaba suvi. Mul oli kindel plaan kandideerida Ameerikasse, sest sealt on pärit mu ristivanem ja see oleks ka väga hea võimalus keelt praktiseerida.

Pärast aplikatsioonide täitmist ja saatmist jäin ootama vastust. Järgmisena kutsuti meid vestlusele, et näha mis puust me oleme ja miks peaks just meie soovitud riiki minema. Minu suureks rõõmuks oldi meie vastu äärmiselt sõbralikud ja tekitati väga kodune tunne. Minu suureks rõõmuks teatas meie koordinaator Reelika Rüütli, et olemegi õega Ameerikasse valitud. Ma lihtsalt ei suutnud seda uskuda, sest see on olnud minu ammune unistus.

Järgmisena saime teada, et oleme õega eraldi 4 erinevas peres, Kansase osariigis. Sellel kaugel maal olen 23 juuni-20 sept.  Arvan, et see kasvatab väga minu iseseisvust.

Blogi hakkasingi kirjutama, et tuua Teieni oma kogemused selle aja jooksul, mida seal veedan.

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: