Kuum ilm ja toredad inimesed

Meie saabumine Ameerika Ühendriikidesse läks väga sujuvalt kuni Chicago lennujaamani. Olime juba lendu alustanud ja veidi enne Witchitasse jõudmist ütles stjuardess, et peame Chicagosse tagasi pöörduma. Tulime lennukist välja ja ootasime umbes kaks tundi kuni öeldi, et minge teisele lennukile. Seejärel ootasime uuesti umbes kaks tundi ja öeldi, et pole piisavalt kütust. Lõpuks sai kõik lahenduse ja jõudsime õnnelikult oma sihtkohta.

 

20170623_105255
Vaade veel Eesti kohal

Kuna jõudsime varem kui vaja, siis meid võõrustas imetore perekond. Nad on nii sõbralikud ja hoolivad.Neil on ema Charlene, isa James, poeg Cooper ja kaksikutest tütred Ashton ja Caitlin.

Täna, 24.06.2017, käisime Hutchingsonis golfirajal ja tutvusime ümbrusega. Seejärel külastasime kohalikku mini-loomaaeda ja käisime poodides nagu T.J.Maxx ja Walmart. Mulle tuli suureks üllatuseks, et inimesed on siin nii nii sõbralikud. Poodides on kassapidajad üli rõõmsad ja sõbralikud. Nad küsivad kuidas mu päev on läinud ja kuidas ma end tunnen ja see teeb meele rõõmsaks.

Ilm on väga soe ja iga päev on umbes 30 kraadi sooja. Sellega on küll päris raske ära harjuda, kuid  parem ikka kui külm ilm.

Loomaaias juhtus ka üks tore intsisent.. Mina, mu õde ja Charlene vaatasime meenetepoes ringi ja äkki tuli sisse loomaaia vedurijuht ning kutsub Charlene kõrvale. Mu esimene mõte oli küll, et mida me nüüd tegime. Seejärel tuleb Charlene meie juurde ja ütles, et üks mees oli oma taskunoa rongisõidu ajal ära kaotanud ja ta palus meid, et kas me oleksime nõus teda selle otsimisel aitama. Muidugi olime nõus ja lõpuks leidsime noa üles. Lisaks saime tasuta rongisõidu ja privaatse tuuri ümber loomaaia. 🙂

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: