Esimene pere ja ATV sõit

Eile, 20.06.2017, läksime õega lahku ja sõidsime oma esimesse perre. Sõitsin Witchitast Junction citysse umbes kaks tundi. Sõites oma sihtkohta näidati mulle ja tüdrukule Norrast kes ka minuga koos sõitis ümbrust ja põlde ning mida neil kasvatatakse. Oma sihtkohale lähemale jõudest muutus pinnamood aina künkalisemaks.

Kui kohale jõudsime olin ma nii õnnelik. Mu pereema Kristie on nii hoolitsev ja ütles, et on mind nii kaua oodanud ja oli mu üle nii rõõmus. Ootasin ka väga tema tütre Laureniga kohtumist ja me saame temaga nii hästi läbi ja meil on nii palju ühist. Kohtusin ka ta isa Roniga ning vanaemaga kes on samuti nii tore.

Neil on nii armas vasikas kes sündis pimedana ja kelle nimi on Stevie Wonder. Käisime teda pudeliga söötmas ja ta on nii tubli. Seejärel viis Lauren mu ATVga sõitma mis oli alguses hirmus aga lõpuks harjusin ära. Lõpuks julgesin ise ka sõita, mis oli mul esimene kord, ja ma jumaldasin seda.

Neil on nii armas koer kelle nimi on Buttercup ja ta on väga armas. Ta on nii armsalt paksuke. Me panime talle ka mähkmed jalga ja see oli lihtsalt nii naljakas.

20170626_202905.jpg
Buttercup

One thought on “Esimene pere ja ATV sõit”

  1. Sul pole vist aimugi kui põnev on Sinu ja õe toimetustest lugeda sääl kaugel maal…kirjuta aga hoolega, ära jäta asja unarusse!Iga järgnev päev toob palju uusi muljeid, kui tekib kirjutamisse pikem vahe – kaob osa olulisest mälust.Siin päevikusse pandu jääb endalegi tulevikus olnu meenutamisel abiks.
    P.S. – Su kodu hoiab Sulle hirmsasti pöidlaid(…ja käppi…varbaid…no mida iganes…)

    Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: