Bowling ja pirukad

Niisiis. Pole küll mõnda aega kirjutanud aga kogusin lihtsalt piisavalt infot kirjutamiseks.

27.06.2017 käisime Laureniga niisama autoga sõitmas ja ümbrust vaatamas. Väljas oli umbes 33 kraadi ja oli päris soe. Otsustasime minna vaatama Milfordi järve. Järv oli tõesti suur ja kui sillal sõitsime, tekkis tunne, et olen ikka päris väike.

20170628_132240
vaade sillalt, mis on ka tamm, järvele

28.06.2017 käisime vaatamas Laureni kooli Chapmanis ja hüppasime läbi Walmartist, et osta samasugused särgid 4. juuli jaoks. Tegin koos Laureniga esimest korda Rice crispy treatse e. riisi krõbuskeid. See on segu riisihelvestest ja sulatatud vahukommidest. See on niiiiiiii hea 🙂

29.06.2017 tuli meile külla Laureni väga hea sõber Lindsey ja meil oli nii tore. Me sõitsime ATVdega ringi ja nautisime loodust. Ajasime taga ka metskalkuneid ja see oli väga naljakas. Siis mängisime kaarte kuni jõudis kätte õhtu.

30.06.2017 tuli koju Laureni vend Alex kes on minuga peaaegu sama vana. Esimese asjana läksime Laureni vanaema juurde küpsetasime ehtsaid Ameerika pirukaid. Ühe tegime aprikoosi ja teise õunaga. See oli mul esimene kord teha selliseid pirukaid.

Laureni ja minu tehtud pirukad
Laureni ja minu tehtud pirukad

Seejärel viisime ühe filmi laenutusse tagasi ja külastasime pidustusi 4. juuli puhul. Seal oli nii palju erinevaid atraktsioone. Õhtul kavatsesime minna rulluisutama aga see oli kinni ja otsustasime bowlingut mängida. Ma pole aastaid seda mänginud aga nii hea oli see jälle käppa saada.

bowlingut mängimas
bowlingut mängimas

 

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: