Kuum päev järvel ja ebaühtlaselt värvitud peet

01.07.2017 käisime Laureni, Alexi, Roni ja Laureni onu ja tädiga Milfordi järvel kaatriga sõitmas. See päev oli nii palav, et ma mõtlesin, et ma sulan seal samas ära ning kraade oli vist peaaegu 40.

Algul sõitsime niisama aga siis hakkas Alex veesurfama. Ta hoidis nöörist kinni ja paat vedas teda mööda järve. Sama tegid ka tädi ja onu. Ron küsis, et kas ma tahan ka proovida. Sellepeale ütlesin kindlalt ei, sest tean, et ma pole hea ujuja. Kuigi neil olid ujumisvestid seljas, siis ikkagi, see on minu jaoks ikka liiga ekstreemne. Mul polnud pealegi ujumisriideid kaasas.

19624546_1472693449453367_7501247651904487424_n
Ilm oli imeline aga kõrvetavalt kuum

Muidugi tuli mul jube janu kiiresti peale ja küsisin veepudeli. Paari minutiga oli see muidugi tühi ja küsisin uut. Seepeale hakkasid Alex ja Ron naerma ja neid pani imestama, et kui palju vett ma üleüldse nende juures veedetud aja jooksul ära olen joonud ja, et ma karastusjooke eriti ei joo.

Kokku jõin vist neli pudelit vett ja muidugi järgneb loomulik osa. MU PÕIS PIDI LÕHKEMA 🙂 Ootasin kannatamatult millal kaldale saame ja lõpuks sain end kergendatud 🙂 VUHH 🙂

Sõit meeldis mulle väga aga tean, et järgmine kord lähen maika mitte särgiga ja panen päikesekreemi ka näole, sest kui tagasi jõudsime olin nagu ebaühlaselt värvitud peet 🙂

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: