Veel kalapüügist ja äikesest

Nagu eelmises postituses mainisin, siis säin esimest korda kalapüüki proovida.Pidime seda tegema õhtupoole, sest päeval on liiga kuum. Jon õpetas kuidas õnge käsitleda ja tema pani ka vihmausse konksu otsa, sest mina seda poleks suutnud. Lausa kahel korral läksid kalad koos konksuga minema.

Seal tiigis elavad veed kilpkonnad, sägad ja mingisugused vastikud veeussid. Meie püüdsime mingisuguseid väiksemaid kalu ja nad kutsuvad neid nimega Sunfish ja lasime pärast vette tagasi.

RedearSunfish.jpg
Redear Sunfish

Seejärel hakkas ka Jon kala püüdma. Tal oli suur õngeritv ja ta püüdis kaugemalt. Ühel hetkel sattus talle midagi suurt konksuotsa ja nägime, et see oli suur säga. Kahjuks oli säga liiga tugev ja õngenöör liiga nõrk ja säga tõmbas nööri katki ja ujus minema koos konsu, sööda ja õngekorgiga.

Eile, 13.07.2017, käisime vaatamas Morgani korvpallivõistlust ja kuna terve päev oli nii kuum ja niiske, et väljas oli võimatu olla ja kolme sekundiga olid läbimärg, siis oli oodata äikest. Võistlusele sõites juba kergelt sadas ja koguneid tumedad pilved. Mängu ajal oli äike nii tugev, et spordihoone värises ja kumises. Koju tagasi sõites oli piksenooled nii selged ja ulatuslikud nagu veresooned taevas ja pidevalt lõi terve taeva valgeks.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: